Endermologia Alliance – po nowemu – Karnety LIFESTYLE

endermologia alliance w super cenie warszawa centrum ochota

Endermologia Alliance jest hitem. Endermologia cieszy nas skutecznymi zabiegami na cellulit już od 30 lat, ale... Alliance to zupełnie nowa jakość. Ma wszystko - efekt jest jeszcze lepszy, pojawia się jeszcze szybciej, a komfort jest niewyobrażalny. Pokochasz Endermologie Alliance od pierwszej sesji.

Ale my w KształtoSferze mamy dla Ciebie jeszcze większy HIT – Karnety LIFESTYLE na zabiegi Endermologie Alliance

Bardzo lubimy dostawać prezenty ale prawdziwą przyjemność sprawia nam ich rozdawanie - dlatego szykujemy specjalne prezenty urodzinowe dla wszystkich naszych Klientów.


 Oferta urodzinowa dla Klientów KształtoSfery

Każdy z Państwa może liczyć na specjalny prezent urodzinowy od KształtoSfery - Specjalny prezent urodzinowy dla naszych Klientów - wystarczy, że spełnione zostały dwa warunki:

 Zabiegi na twarz i ciało w wyjątkowej ofercie promocyjnej


LOST HOURS - najlepsze zabiegi w najniższych cenach
Zapraszamy do korzystania z naszej wyjątkowej formy sprzedaży - LOST HOURS

Podstawowe wartości jakie powszechnie kojarzą się z KształtoSferą to profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego Klienta i szacunek dla jego prywatności. Dbamy nie tylko o najwyższą jakość wykonywanych zabiegów, ale także o komfort naszych Klientów. Dlatego, w stosunku do konkurencji, rezerwujemy więcej czasu na każdy zabieg, zostawiamy większe odstępy pomiędzy spotkaniami z poszczególnymi Klientami. U nas zawsze jest dość czasu na rozmowę o oczekiwaniach, potrzebach, możliwościach - być może czas jest bogiem ale pośpiech na pewno jest diabłem.

Czasami konieczne jest przełożenie umówionego zabiegu i bywa, że taką informację otrzymujemy z niewielkim wyprzedzeniem - doskonale to rozumiemy i nigdy nie mamy o to pretensji - tzw. LOST HOURS są po prostu wpisane w naszą działalność. Przy naszej formule działania, gdy każdemu zabiegowi czy to odchudzającemu czy odmładzającemu towarzyszy istotny margines czasu przed i po wykorzystanie tych momentów jest bardzo potrzebne.

Wiemy, że nasi Klienci cenią naszą elastyczność - my także cenimy elastyczność naszych Klientów i właśnie dlatego proponujemy Państwu LOST HOURS - wyjątkową ofertę dla wyjątkowych Klientów.

Najskuteczniejsze zabiegi na twarz i ciało w zupełnie wyjątkowej ofercie


 abonament medycyna estetyczna zabiegi

Dobrze ukształtowany Abonament pozwala nam oferować najwyższej jakości zabiegi w bardzo przystępnych cenach.

Możesz uzyskać nawet 50% rabatu na topowe zabiegi:

 • modelujące sylwetkę, odchudzające, wyszczuplające takie jak Body FX, Cooltech Kriolipoliza, Ulfit, ThermoLift 3D, HIFU
 • odmładzające skórę, likwidujące zmarszczki i przebarwienia, podnoszące owal twarzy lub górną powiekę, odmładzające spojrzenia takie jak eyeMatrix, Thermolift 3D, ReFirme, eMatrix, eTwo, SoftTrix, HIFU, EndermoLift
 • redukujące blizny i rozstępy dzięki unikalnej technologii mikroigłowej MFRF - zaawansowany system Radiofrekwencji Mikroigłowej - patrz procedura blizny i procedura rozstępy,
 • usuwające przyczyny i objawy cellulitu - Endermologia Alliance LPG, HIFU Cellulit
 • likwidująca problem tzw. Bawolego Karku - procedura Bawoli Kark
 • pomagające wrócić do figury po ciąży - Body after Baby

 

Teraz najlepsze promocje są zawsze pod ręką :)

Ogólny regulamin promocji - zabiegi na twarz, ciało, zmarszczki, blizny, rozstępy, cellulit, tkankę tłuszczową i wiele innych


Promocje zabiegów na twarz i ciało


REGULAMIN OKREŚLAJĄCY ZASADY KORZYSTANIA Z KUPONÓW PROMOCYJNYCH

Zasady ogólne dotyczące kuponów promocyjnych
 1. Kupony nie podlegają wymianie na gotówkę
 2. Kupony muszą być prezentowane w oryginalnej formie przed rozpoczęciem zabiegu
 3. Kupony są realizowane w nieprzekraczalnym terminie wskazanym w treści kuponu
 4. Zabieg/procedura nieodwołana na 12 godzin przed uzgodnionym terminem są traktowane jako zrealizowane
 5. Kupony nie mogą być wykorzystane do zakupu kosmetyków i specyfików Medik8