Bezinwazyjne modelowanie sylwetki - radiofrekwencja - prawdy, mity i... rekomendowane zabiegi.


modelowanie sylwetki velashape 3 wroclaw poznan warszawa

Podniesienie pośladków bez zabiegu chirurgicznego? Oczywiście, że TAK :)


podniesienie pośladków sposoby


Przeczytaj jak można podnieść pośladki bez żadnej rekonwalescencji. Obejrzyj efekty naszych zabiegów.

Kriolipoliza CoolTech Double XL = dwa razy większa głowica mrożąca, trzy razy lepsze rezultaty modelowania sylwetki. Zobaczcie dlaczego :)


kriolipoliza cooltech double xl najlepsze rezultaty


Radiofrekwencja Mikroigłowa, jedna z najskuteczniejszych metod odmładzania skóry, która... szczególnie dobrze sprawdza się jesienią.


Czym jest Radiofrekwencja Mikroigłowa?

  • Radiofrekwencja (RF) = prąd bipolarny o wysokiej częstotliwości, zbliżonej do fal radiowych -> technologia, która pozwala, w zależności od parametrów, na silne przegrzanie (np. zabieg ReFirme - bezinwazyjny lifting)  lub koagulację tkanek skóry (np. eMatrix - zabieg frakcyjny RF, eyeMatrix - zabieg na opadające powieki),
  • Radiofrekwencja Mikroigłowa = podgrupa zabiegów wykorzystujących Radiofrekwencję, która stosuje mikroigły do aplikacji impulsu elektrycznego bezpośrednio w głębokich tkankach skóry (Zabieg na blizny, Zabiegi na rozstępy, ThermoLift 3D - zabiegi na zmarszczki i strukturę skóry).
Radiofrekwencja mikroiglowa na zmarszczki blizny rozstepy
nakładka mikroigłowa do zabiegów Radiofrekwencji Mikrogiłowej - źródło KształtoSfera

Radiofrekwencja Mikroigłowa - skuteczny sposób na blizny, rozstępy, zmarszczki, poprawę napięcia i jędrności skóry ciała, twarzy, szyi itd.

Radiofrekwencja Mikroigłowa to technologia odmładzania skóry polegająca na stymulacji procesów regeneracyjnych prądem bipolarnym RF (tzw. radiofrekwencja) aplikowanym poprzez wprowadzanie w skórę mikroigieł.


Radiofrekwencja-mikroigłowa-warszawa-wrocław-poznań

zabieg Radiofrekwencji Mikroigłowej DeAge Fx na brzuch (źródło KształtoSfera)

Radiofrekwencja Mikroiłgowa, sprawdzona i skuteczna technologia regeneracji skóry – sprawdź co może dla Ciebie zrobić?

Masaż twarzy – relaksuje

Masaż twarzy zyskał w Polsce sporą popularność, No i dobrze, bo może to dobry sposób na zachowanie młodego, świeżego wyglądu skóry, a przy okazji doskonały relaks. Masaż twarzy, nawet najlepszy i najsilniejszy nie będzie zabiegiem odmładzającym - jeżeli szukasz takiego zabiegu zapraszamy tutaj. Stanowi natomiast bardzo dobrą prewencję dla starzenia skóry.

masaż twarz warszawa

Jeżeli trafisz we właściwe ręce, masaż twarzy będzie najprawdopodobniej najmilszym momentem dnia. Docenią go także Twoi najbliżsi, podziwiając Twój świetny wygląd i... promienny uśmiech.

Cellulit można pokonać, ale trzeba znaleźć dobry gabinet i wykonać serię dobrych zabiegów np. 10 zabiegów na cellulit VelaSmooth.

Dieta, ćwiczenia i niektóre kremy mogą pomóc ograniczyć rozmiar problemu, ale zabiegów nie zastąpią. Kiepskie zabiegi, a takich jest na rynku bardo dużo, mogą więcej zaszkodzić niż pomóc. Walkę zacznijcie od przeczytania tego artykułu - potem już będzie wszystko jasne :)

VelaSmooth-cellulit-ksztaltosfera-blogZabieg VelaSmooth na cellulit - źródło KształtoSfera

Cellulit jest jednym z najpowszechniejszych problemów estetycznych Kobiet. Dotyka on około 80% Pań powyżej 20 roku życia. Nie zwraca uwagi na Twój styl życia, dietę. Częściej występuje u osób otyłych, ale nie oszczędza także tych szczupłych i wysportowanych.

Kriolipoliza to sprawdzony, skuteczny i dobrze znany zabieg odchudzający, niezbędny w każdym szanującym się gabinecie medycyny estetycznej.


Zabieg wykonany przez profesjonalistów to gwarancja pełnej satysfakcji. Serdecznie zapraszamy na zabieg CoolTech Kriolipoliza do naszych gabinetów w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. W tym artykule pokażemy Państwu jak i dlaczego kriolipoliza działa, oraz na czym polega przewaga CoolTech.
Kriolipoliza zabieg odchudzający
CoolTech Kriolipoliza, KształtoSfera Poznań

VelaShape Plus odchudzanie i cellulit  - wyszczupla, ujędrnia i... generuje bardzo duży ruch w naszej KształtoSferze:)))

Synergia zaczyna być bardzo popularnym słowem. Nam też się to słowo (synergia) podoba i często korzystamy z niego tworząc nasze procedury dla dobra własnego i naszych Klientów.

Świetnym przykładem jest VelaShape Plus. Procedura mająca na celu wyszczuplenie sylwetki przy jednoczesnej redukcji cellulitu, składa się z 10 zabiegów, które są wykonywane naprzemiennie. 4 zabiegi VelaShape odchudzają - przyśpieszają lokalny metabolizm tkanki tłuszczowej, co prowadzi do tzw. spalania tłuszczu. 6 zabiegów VelaSmooth to silne działanie na cellulit i drenaż, zagęszczanie skóry.

Zabieg na cellulit i odchudzanie

VelaShape Plus zabieg na odchudzanie i celllulit

Modelowanie Sylwetki - krótki przewodnik po naszych zabiegach na ciało - zapraszamy


modelowanie sylwetki zabiegi warszawa wrocalaw poznan

Modelowanie Sylwetki - nowoczesne zabiegi odchudzające/wyszczuplające pozwalają w szybko i bezpiecznie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zmienić proporcje sylwetki, zlikwidować cellulit.

Czy to trudne? nie jeżeli skorzystacie Państwo z tego artykułu -  Modelowanie sylwetki - przewodnik

ULFIT najlepsze zabiegi HIFU na rynku

trzeba pamiętać, że przyjaciół należy starannie sobie wybierać.

Kilka faktów związanych z HIFU.


High Intensity Focused Ultrasound = zogniskowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości. W medycynie wykorzystywane od jakichś 20 lat, w medycynie estetycznej od kilku. Cechą charakterystyczną tej technologii jest zdolność dostarczenia wysokiej energii do głębokich warstw skóry bez uszkodzenia jej powierzchni. Pozwala to na uzyskanie silnego i głębokiego impulsu regeneracyjnego, który nie wiąże się z długą rekonwalescencją. W istocie HIFU najczęściej nie wymaga żadnej rekonwalescencji. Efektem działania zabiegów jest silne przegrzanie tkanek skóry w punkcie zogniskowania ultradźwięków. Dobre urządzenia są w stanie selektywnie podgrzać tkankę do 60-70 stopni C. Uszkodzenie tkanek rozpoczyna proces ich regeneracji i przebudowy. Zabiegi wykonuje się na głębokościach od 1,5 do 9 lub nawet 13 mm.

lifting twarzy HIFU

medyczne efekty zastosowania technologii HIFU

Radkofrekwencja mikroigłowa to sprawdzony sposób na luźną skórę brzucha, ud, ramion, ale także na biuście i pośladkach - temat który spędzał sen z oczu wielu Paniom, Panom i ludziom profesjonalnie zajmującym się medycyną estetyczną.


Już nigdy więcej - mamy nową, skuteczną i bezpieczną propozycję ThermoLift3D - wyjątkowo skuteczny zabieg, który jest w stanie rozwiązać większość takich problemów po jednym, dwóch lub trzech zabiegach.

Głęboki, mikroigłowy lifting skóry - brzuch, uda, ramiona...

Głęboki, mikroigłowy lifting skóry - brzuch, uda, ramiona...

ThermoLift3D lifting w technologii
Radiofrekwencji RF

Modelowanie sylwetki - wyjątkowa rodzina urządzeń, która służy właśnie do tego a... każde z nich, ma swoje konkretne przeznaczenie.


VelaShape zabiegi odchudzający i antycellulitowy


Z zewnątrz są, lub raczej były, do siebie bardzo podobne, ale w zakresie parametrów i zastosowania różnice zawsze były istotne.

Rodzina powstała wraz z VelaSmooth - to przełomowe urządzenie ma już kilka ładnych lat, ale nadal nie ma pełnowartościowej konkurencji w zakresie walki z cellulitem